Masz pytanie związane z Twoim bezpieczeństwem w sieci? Napisz do nas

Kim jesteśmy? - Cyberbezpieczni

MŁODE HAKI NA CYBERATAKI

O projekcie

Młode haki na cyberataki to projekt edukacyjny, mający na celu zwiększenie wiedzy na temat bezpieczeństwa finansów osobistych, w tym bezpiecznego bankowania, a także świadomości możliwych zagrożeń i znajomości zasad bezpieczeństwa. Celem głównym projektu jest zwiększenie wiedzy na temat bezpieczeństwa finansów osobistych, w tym bezpiecznego bankowania, a także świadomości możliwych zagrożeń i znajomości zasad, które pozwolą się przed nimi chronić, w szczególności wśród mieszkańców województwa małopolskiego.

Dzięki projektowi chcemy przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w sieci wśród tej części naszego społeczeństwa, która jest na to najbardziej narażona - głównie wśród starszych dzieci oraz seniorów.

Stowarzyszenie Inicjatyw Regionalnych

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Inicjatyw Regionalnych to pozarządowa organizacja typu non-profit, powstała w 2003 roku w Tarnowie, obecnie z siedzibą w Krakowie. Stowarzyszenie od wielu lat zajmuje się pracą na rzecz młodzieży, interesuje nas obszar edukacji pozaformalnej, bierzemy czynny udział w tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego, podnoszeniu świadomości społecznej wśród młodzieży, dialogu międzypokoleniowego i kulturowego oraz propagowaniu współpracy międzynarodowej. W ramach naszych działań organizujemy szkolenia, konferencje, wymiany młodzieży, warsztaty, imprezy sportowe i wiele innych przedsięwzięć dydaktyczno-integracyjnych.

// Padłeś ofiarą cyberprzestępstwa

Sprawdź co możesz zrobić!

Albo skontaktuj się z nami, postaramy Ci się pomóc